English Türkçe
Araç ve Makine Parkı

İletişim Bilgileri


 

HAKKIMIZDA

MGD Marmara Geri Dönüşüm, Yaşarlar Grup şirketleri altında 2005 yılında Gebze’de kurulmuştur. MGD, grup firmalarımızdan Yaşarlar Demir San. Tic. Ltd. Şti. firmasının hurda metal konusunda oluşturduğu 40 yıla dayanan geleneğinden beslenir. Kuruluşu ile birlikte en yeni geri dönüşüm teknolojilerini bünyesine katarak lisanslı entegre geri dönüşüm tesisi olarak faaliyet göstermektedir. Gerekli altyapı, tesis ve lisans çalışmalarını tamamlayarak bugün Metal Hurdaların, Yağlı Metal Talaşların, tüm endüstriyel ambalajların, atık kablolar ve plastik gibi tehlikeli ve tehlikesiz atıkların lisanslı geri dönüşümünü gerçekleştirmektedir. Ayrıca 2011 yılında aldığı yetki belgesi ile hurda metal ithalatı da yapabilmektedir.

Tüm faaliyetlerinde hava, su ve toprağı korumanın bilinci ve sorumluluğuyla hareket eder. İnsanlığın çevre konusunda ödediği ve muhtemelen ödeyeceği bedellerin ağırlaştığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmayı MGD kendine amaç edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Küresel ısınmanın doruk noktaya çıktığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmaktır.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip, toplam kalite yönetimi felsefesini benimsemiş geri dönüşüm sektöründe lider bir kurumsal şirket oluşturmak.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmaması için faaliyetlerimizin çevre etkilerine uygunluğunu aşağıdaki önemlere göre devam ettirmekteyiz;

- Kirlenmenin önlenmesini, çevre etkileşiminin sürekli iyileştirilerek geliştirilmesini
- Çevre ile ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere uyulmasını
- Çevre amaç ve hedeflerini saptayarak gözden geçirilmesini
- Belgeye bağlanmasını,
- Uygulanmasını yaşatılmasını,
Tedarikçilerine ve müşterilerimize taahüt etmekteyiz ve çalışanlarımızı bu doğrultuda eğitmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Geri dönüşüm sektöründe toplam kalite yönetim felsefesini benimsemiş ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlayan ,
Uzun süreli kalite hedeflerini belirlemiş ve bu hedeflerini periyodik olarak gözden geçiren,
Çalışanlarını da bu hedefler doğrultusunda yönlendirmiş,
Tedarikçilerinin , çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ilke edinmiş,
Sürekli gelişen, yenilenen bir hizmet anlayışına bağlı kalarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmektir.